MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror chest 7451040

nr 745 1040

MIRROR CHEST

1920s, length: 103, width: 59, height: 179, wear.

20-tal, längd: 103, djup: 59, höjd: 179

Condition: slitage

600

SEK 150

Monday Mars 5 2012
at 19:02:42

5/3 16:04:07 1      100 kr
5/3 18:58:57 2      Vinnande bud